Nr katalogowy: 143

Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)

Nr katalogowy: 143

Pejzaż z minaretem

gwasz, papier; 46 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: SAWULAK W.