Nr katalogowy: 141

Adam BATYCKI (1886-1970)

Nr katalogowy: 141

Zaułek staromiejski, 1929

akwarela, papier; 57 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: A. Batycki / 1929.