Nr katalogowy: 109

Wilhelm CONRAD (XX w.)

Nr katalogowy: 109

Pejzaż nadwodny z rybakiem

akwaforta, papier; 13 x 37 cm;
sygn. na płycie l. d.: W. CONRAD oraz poniżej ołówkiem: Wilhelm Conrad.