Nr katalogowy: 105

Jan WOJNARSKI (1879-1937)

Nr katalogowy: 105

Kaplica ogrojec przy Kościele Świętej Barbary w Krakowie

akwaforta, papier; 29,5 x 36,2 cm;
ołówkiem l. d.: ??, sygn. ołówkiem p. d.: Wojnarski.