Nr katalogowy: 104

Włodzimierz Fryderyk KONIECZNY (1886-1916)

Nr katalogowy: 104

Krzak róży

akwaforta, papier; 9,1 x 8,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WŁODZ. KONIECZNY.