Nr katalogowy: 103

Paul KREISEL (1891-1982)

Nr katalogowy: 103

Kościół Najświętszej Marii Panny w Gdańsku, 1920

akwaforta, akwatinta, papier; 35,5 x 34,5 cm;
sygn. p. d. PaulKreisel 20.