Nr katalogowy: 19

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 19

Wędrowiec

flamaster, akwarela, kredka?; 20,5 x 14,3 cm;
sygn. p. d. "E. D."
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)