Nr katalogowy: 12

Fernand LÉGER (1881-1955)

Nr katalogowy: 12

Byk i krzesło

litografia barwna, karton 50 x 60 cm (arkusz), 38 x 50 cm (kompozycja);
sygn. na płycie p. d. „FL.SZ”.