Nr katalogowy: 5

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 5

Polowanie na zające, 1928

olej, płótno; 66,5 x 88,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Batowski / 1928.