Nr katalogowy: 4

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 4

Rynek Starego Miasta w Warszawie

akwarela, ołówek, papier; 24 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.