Nr katalogowy: 1

Jan MATEJKO (1838-1893)

Nr katalogowy: 1

Stefan Batory pod Pskowem, 1875-1876

drzeworyt, papier; 29,5 x 50 cm (w świetle oprawy), 44,5 x 64,5 cm (oprawa, passe-partout);
sygn. i dat. w klocku l. d.: JM [monogram wiązany] / 1875.