Nr katalogowy: 362

Agnieszka BRZEŻAŃSKA (ur. 1972)

Nr katalogowy: 362

Portret dziewczyny

ołówek, olej, tektura; 26 x 21,5 cm;
sygn. u dołu pracy: AGNIESZKA BRZEŻAŃSKA (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł