Nr katalogowy: 356

Victor VASARELY (1906-1997)

Nr katalogowy: 356

Bez tytułu

litografia, papier; 45 x 48 cm (zadruk), ……… (wymiar arkusza);
opisana i sygn.: 181/200/Vasarely (ołówkiem);
estymacja: 3 400 - 4 000 zł