Nr katalogowy: 352

Olga PECZENKO-SRZEDNICKA (1918-1975)

Nr katalogowy: 352

Zestaw 3 litografii

1. Głowa IV, 1968 - litografia, papier; 48 x 63,5 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: Olga / Peczenko-Srzednicka 1968 (ołówkiem); tytuł l. d.: "GŁOWA IV" E
estymacja: 1 600 - 1 900 zł