Nr katalogowy: 351

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Nr katalogowy: 351

Para litografii: Ptaki i Motyle

1. Ptaki, 1999 - litografia, technika własna, papier; 51 x 73,5 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: 99 / B. Chromy (tuszem);
2. Motyle, 1999 - litografia,
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)