Nr katalogowy: 339

Janusz TRZEBIATOWSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 339

Portret kochanki, 1999

olej, płótno; 120 x 92 cm;
sygn. i opisany na krośnie malarskim: JTrzebiatowski / PORTRET KOCHANKI 1999 (flamastrem), obok drukowana nalepka autorska.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł