Nr katalogowy: 336

Zdzisław PABISIAK (1922-2009)

Nr katalogowy: 336

Dziewczyna z naszyjnikiem, 1963

olej, sklejka; 70 X 48,5 cm;
sygn. p. d.: Z. PABISIAK;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł