Nr katalogowy: 332

Bolesław HOCHLINGER (1898-1979)

Nr katalogowy: 332

Malbork, 1970

olej, płótno; 65 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Hochlinger. 1970;
estymacja: 4 200 - 5 100 zł