Nr katalogowy: 321

Bartosz LESZCZYNA (ur. 1974)

Nr katalogowy: 321

Kosówka nad Morskim Okiem, 2022

olej, płótno; 24x30 cm;
sygn. l. d.: B.;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł