Nr katalogowy: 310

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 310

Pejzaż z okna - Drzewa w ziemi, 1957

gwasz, akwarela, papier żeberkowy; 32,5 x 23 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe (ołówkiem);
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
Cena oferowana 2 000 zł