Nr katalogowy: 307

Władysław HASIOR (1928-1999)

Nr katalogowy: 307

Wnętrze złe, 1974

asamblaż, technika własna, płótno; 60 x 74 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Wnętrze złe" / Hasior 1974.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł