Nr katalogowy: 301

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 301

Martwa natura, 1987

olej, deska; 22,5 x 25,5 cm
sygn. i dat na odwrocie: 1987 Jerzy Nowosielski.
estymacja: 23 000 - 28 000 zł
Cena sprzedaży 40 000 zł