Nr katalogowy: 110

W. A. JOHANSSON, XIX w.

Nr katalogowy: 110

Pejzaż ze sztafażem (z wozem), 1869?

olej, płótno; 77 x 98,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: W. A. JOHANSSON / H. … / 18 / 22/3 / 69 (słabo czytelnie).
estymacja: 7 500 - 8 500 zł