Nr katalogowy: 104

Charles Corneliusz de HOOCH (?-1683) - naśladowca

Nr katalogowy: 104

Pejzaż ze sztafażem

olej, deska; 26 x 37 cm;
sygn. p. d.: H Cv Hooch.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł