Nr katalogowy: 98

GOSNIEWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 98

Dominik Zawistowski Starosta Dymnicki

olej, płótno; 42,5 x 34,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Gosniewski / r. 1826 m. Sierpnia / Dominik Zawistowski / Starosta Dymnicki umarł 1844 r.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł