Nr katalogowy: 94

Malarz nieokreślony, w typie malarstwa holenderskiego, 2. poł. XVII w.

Nr katalogowy: 94

Scena rodzajowa przed karczmą

olej, płótno dublowane;
83 x 117,5 cm.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł