Nr katalogowy: 92

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.

Nr katalogowy: 92

Grająca, 1871?

olej, deska; 31,5 x 23 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. Hallgen / 71 (? słabo czytelnie).
estymacja: 3 800 - 4 600 zł