Nr katalogowy: 76

Artysta nieokreślony - „C.W.”, XX w.

Nr katalogowy: 76

Nad brzegiem morza, 1906

olej, płótno; 38,5 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: C.W. 1906
estymacja: 4 200 - 4 800 zł