Nr katalogowy: 74

Mieczysław KORWIN-PIOTROWSKI (1869-1930)

Nr katalogowy: 74

Wschód słońca, 1926

olej, płótno; 75 x 125 cm;
sygn. i dat. p. d.: M.K. Piotrowski / 1926
estymacja: 12 000 - 14 400 zł