Nr katalogowy: 66

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 66

Zakole rzeki

olej, tektura; 23 x 50 cm;
sygn. p. d.: S. Domaradzki (ołówkiem w warstwie malarskiej).
estymacja: 4 600 - 5 600 zł