Nr katalogowy: 64

Margarete VON ZAWADZKY (1889-1964)

Nr katalogowy: 64

Pejzaż z łodziami

olej, płótno; 76 x 70 cm;
sygn. l. d.: M v. Zawatsky
estymacja: 3 200 - 3 800 zł