Nr katalogowy: 53

Anna HARLAND-ZAJĄCZKOWSKA (1883-1930)

Nr katalogowy: 53

Meczet sułtański - Valide w Konstantynopolu

olej, płótno na tekturze, 24,5 x 16,5 cm;
Na odwrocie nalepka z wystawy z 20 sierpnia 1930 r. z autorem i tytułem obrazu
estymacja: 3 800 - 4 600 zł