Nr katalogowy: 52

Hans URBAN (1874-?)

Nr katalogowy: 52

Zamek Kufstein

olej, płótno; 82 x 71,5 cm;
sygnowany p. g.: URBAN / Kufstein
estymacja: 2 000 - 2 400 zł