Nr katalogowy: 50

Gilles FISZMAN (ur. 1932)

Nr katalogowy: 50

Uliczka

olej, płótno naklejone na sklejkę; 56 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Fiszman
estymacja: 3 000 - 3 600 zł