Nr katalogowy: 44

Błażej IWANOWSKI (1889-1966)

Nr katalogowy: 44

Kwiaty w koszu

olej, tektura; 69 x 57 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
estymacja: 2 300 - 2 800 zł