Nr katalogowy: 43

Henryk BACZYŃSKI, XX w.

Nr katalogowy: 43

Róże w wazonie, 1922

olej, tektura, 35 x 46 cm (owal);
sygn. i dat. p. d.: H. Baczyński / 1922.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł