Nr katalogowy: 36

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 36

Nad rzeką, 1875

akwarela, gwasz, papier; 34 x 48,5 cm w świetle oprawy;
sygn. i dat. p. d.: F. Kostrzewski 1875.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł