Nr katalogowy: 30

Wilhelm [WILK] WYRWIŃSKI (1887-1918)

Nr katalogowy: 30

Pejzaż z drzewami

czarna kredka, papier; 17,7 x 15,2 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W.W.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł