Nr katalogowy: 22

S. K. DANIEL, XX w.

Nr katalogowy: 22

Stary Rynek - Warszawa

olej, ołówek, tektura; 39 x 33,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: Stary Rynek Warszawa / SK Daniel
estymacja: 2 200 - 2 400 zł