Nr katalogowy: 19

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 19

Zamek w Krasiczynie, 1897

akwarela, papier; 17 x 23 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Krasiczyn 1897 Tadeusz Rybkowski
estymacja: 2 000 - 2 300 zł