Nr katalogowy: 18

Jerzy PAWŁOWSKI (1909-1991)

Nr katalogowy: 18

Warszawa - Stare Miasto

olej, tektura; 26,5 x 17,5 cm;
sygn. l. d.: J. Pawłowski
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł