Nr katalogowy: 17

Stanisław TONDOS (1854-1917)

Nr katalogowy: 17

Motyw z Wawelu

akwarela, tektura; 46,2 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Stanisław Tondos … (słabo czytelnie)
estymacja: 2 800 - 3 400 zł