Nr katalogowy: 12

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 12

Jeździec z końmi, 1933

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 22 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: Karol Kossak 1933 -.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)