Nr katalogowy: 11

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 11

Pomnik konny, 1924

akwarela, ołówek, papier; 28,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout);
napis p. d.: PARYŻ 924 WP.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł