Nr katalogowy: 6

Józef BRANDT (1841-1915)

Nr katalogowy: 6

Widok na architekturę drewnianą, ok. 1875

ołówek, akwarela, papier; 17 x 23,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: JB; opisany l. d.: 91
estymacja: 20 000 - 23 000 zł