Nr katalogowy: 833

Nr katalogowy: 833

Szkatułka oraz talerz ceramiczny, huculiana

1/ szkatułka: drewno, intarsje, inkrustacje, koraliki, macica perłowa; 7 x 22 x 14 cm;
2/ talerz: ceramika, farby naszkliwne; śr. 34 cm;
Ukraina, XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł