Nr katalogowy: 614

Richard AURILI (1834-ok. 1914)

Nr katalogowy: 614

Kobieta z lutnią

terakota z zacieraniem powierzchni imitującym patynę; wys. 57 cm,
sygn. ryta z boku (na skale): R. Aurili; XIX/XX w.
estymacja: 4 400 - 5 000 zł