Nr katalogowy: 605

ĆMIELÓW - Fabryka Porcelany i Wyrobów Ceramicznych

Nr katalogowy: 605

Serwis obiadowy i deserowy, model Lwów, z kobaltowym szlakiem ze złoconą koronką

porcelana, złocenia (druk), kobalt naszkliwny;
Ćmielów, lata 30. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł