Nr katalogowy: 104

Nr katalogowy: 104

Papierośnica damska

srebro pr. 800, wewnątrz złocone; szkło? zielone, przezroczyste (jadeit?).
Niemcy, 1 ćw. XX w.
estymacja: 250 - 300 zł