Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Stolik pomocniczy w stylu rokokowym

palisander, dębina, intarsje - brzoza barwiona, 76,5 x 68 x 46 cm.
Europa Zachodnia (Anglia?), poł. XVIII w. i 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł